מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל שייך לקבוצת הבנק הבינלאומי וכך יכול להעניק שירות אשראי אישי ללקוחות וגם ליהנות מיציבות יחסית של קבוצה בנקאית גדולה שעומדת מאחוריו.

לוגו של בנק אוצר החייל

מסלולי הלוואות של בנק אוצר החייל

 • מסלול אשראי ישיר – מסלול זה נגיש באתר האינטרנט או בסניף באופן מיידי. אין צורך כלל בשום ערבים או ביטחונות והלקוח כמובן בוחר את הסכום המתאים לו ביותר. סכום ההלוואה הוא עד 150 אלף ₪ והכסף מוזרם לחשבון באופן מיידי. שאר תנאי ההלוואה יוצגו בעת הגשת האשראי באתר האינטרנט או בסניף (בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה הפוטנציאלי).
 • מסלול הלוואה בניהול אישי – זוהי הלוואה גמישה, בה הלקוח יכול למעשה לקבוע בעצמו את גובה ההחזר החודשי, לבצע שינויים בתאריכי ההחזר וגם לדחות את תאריך ההחזר הראשון עד לתקופה של שנה. יתרונות נוספים במסלול הם, כי אין צורך בערבים או ביטחונות, ישנו פטור מלא מעמלות וגם הפירעון המוקדם מתבצע ללא כל עמלות. האשראי ניתן באופן מיידי בצורה מקוונת והחשבון מזוכה מיד (בכפוף לאישור הבנק).
  ההלוואה ניתנת לא ניתנת לחשבונות צעירים, חיילים או סטודנטים והלקוחות חייבים להיות בעלי דרגה שלישית של שירות בסניף. גובה ההלוואה המקסימאלי הוא עד 150 אלף ₪ ותקופת ההחזר יכולה להתפרס עד 84 חודשים. התנאים האחרים יוצגו בעת הגשת ההלוואה באתר האינטרנט של אוצר החייל.
 • מסלול הלוואות לסטודנטים – סטודנטים הם קהל יעד פופולארי בקרב הבנקים וגם בבנק אוצר החייל הם זוכים לתנאים מועדפים בפריסת שכר הלימוד וגם קבלת הלוואות. פריסת שכר הלימוד נעשית עד לגובה 83% ללא ריבית להצמדה, כאשר הפריסה עצמה היא לחמש חודשים. ההלוואות מגיעות במספר אופציות, כאשר בכל אופן התנאים הם אטרקטיביים יותר משאר הלקוחות.
 • מסלול הלוואה לרכישת רכב – ישנם שני מסלולים למימון רכב באמצעות הלוואה של בנק אוצר החייל – מסלול מנוף ומסלול רגיל. במסלול הרגיל מקבל הלווה אשראי בגובה של עד כ-80% משווי הרכב ויכול להאריך את תקופת ההחזר עד ל-60 חודשים. מסלול זה זמין רק לבעלי כרטיס פלטינום (עד 250 אלף ₪) והריבית שמשולמת היא פריים פלוס חצי
  המסלול השני כרוך בהוצאה של הון עצמי בגובה של שלושים אלף ₪ על ידי הלווה, כאשר שאר הכסף מגיע מהבנק על ידי הלוואת גישור ואשראי רגיל. ההלוואה ניתנת לתקופה של 60 חודשים עד לגובה של מאה חמישים אלף ₪ בריבית פריים משתנה. יש לציין כי בשני המסלולים, הרכב משמש כבטחונות ובנוסף יש עמלות שונות בהתאם לתעריפון הבנק.

  אתר צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה מקשר בין הגולשים לאפשרויות האשראי שקיימות בשוק. עם זאת, למרות שכל אחד יכול להגיש בקשה, אין זה אומר כי היא תאושר באופן אוטומטי – כל פנייה נבדקת בצורה יסודית על ידי בנק אוצר החייל.

  במידה ואתה רוצה לקבל מידע נוסף על ההלוואות של בנק אוצר החייל וכן קבלת סיוע בקבלת ההלוואה בתנאים המשתלמים ביותר, השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם.