הלוואות לגיל השלישי

כל אדם יכול להיקלע במהלך חייו לסיטואציה בעייתית מבחינה פיננסית, כאשר סכומי הכסף שברשותו וההכנסות השוטפות שלו אינן מספיקות כדי לממן את ההוצאות הנדרשות. אולם, בזמן שאנשים בעלי משכורת חודשית קבועה יכולים בדרך כלל לקבל הלוואה בקלות יחסית מגופים פיננסיים שונים, אוכלוסיות אחרות, כמו קשישים, יכולים להיתקל בקשיים משמעותיים בעת בקשה דומה.

כסף שהתקבל מהלוואה

הלוואות לגיל השלישי – מהן האופציות הקיימות?

מבחינת הבנקים והגופים החוץ בנקאיים שעוסקים במתן אשראי, הלוואות לפנסיונרים הן בעלות סיכון גדול מהרגיל, שכן הכנסתם החודשית של קשישים היא נמוכה וגם הבריאות הפיזית שלהם מוטלת בספק. הלוואות למבוגרים דרך אפיקים אלו יהיו זמינות בדרך כלל רק בסכומים הנמוכים יותר ולתקופות פירעון קצרות במיוחד.

במידה וישנו צורך ליטול אשראי בסכומי כסף גבוהים יותר, פתרון אפשרי יכול להיות הצגת ביטחונות כנגד ההלוואה. כך, לדוגמא, בנקים רבים מאפשרים הלוואות לקשישים במסגרת מסלול של משכנתא הפוכה. פנסיונרים בעלי נכס נדל"ן יכולים ליטול אשראי עד סך של 50% מערך הדירה שברשותם תמורת משכון הדירה ולשלם אך ורק את הריבית לכל אורך התקופה, עד לפטירתם או פינוי הדירה. במקרה זה, הבנקים מקבלים את נכס הנדל"ן כביטחונות והסיכוי לקבל את האשראי הדרוש הוא גבוה מאד.

מומלץ לקריאה נוספת

הלוואות לכל מטרה

הלוואה חוץ בנקאית בתנאים מיוחדים

במידה ואתה מעוניין להשוות בין אופציות משתלמות של הלוואות לגיל השלישי, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה יכולים להפנות אותך ליועצים בעלי ניסיון בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.