הלוואות לרואי חשבון

אף אדם אינו חסין מהיקלעות פתאומית לקשיים פיננסיים, בין אם מדובר על הוצאות בלתי צפויות – כמו חתונה, חג, משכנתא או ירידה בהכנסות. בעלי מקצוע שונים יקבלו לעיתים תנאים ייחודיים מצד הגופים המלווים.

אשה בפגישה לצורך קבלת הלוואה לעובדים

הלוואות לרואי חשבון

ברגע שלווה פוטנציאלי פונה בבקשת הלוואה לבנק או כל גוף חוץ בנקאי אחר, המלווה מבצע הערכת סיכונים ולפי התוצאות המתקבלות, מחליט האם לאשר את ההלוואה ובאילו תנאים. במידה ומדובר על אדם בעל הכנסה חודשית גבוהה וקבועה לאורך שנים והיסטוריית אשראי תקינה, הסיכויים שלו לקבל אשראי הם גבוהים למדי.

רואי חשבון בישראל ידועים כבעלי מקצוע מכניס למדי, כך שהמאפיינים האישיים שלהם מהווים יתרון גדול מבחינתם. הם בדרך כלל אינם נחשבים כבעלי סיכון אשראי גבוה ולכן יש באפשרותם לקבל הלוואות בריבית נמוכה יותר ובסכומים גבוהים (בתנאי שההתנהלות הכספית שלהם היא סבירה). יתרה מכך, לשכת רואי חשבון בישראל, בה מאוגדים רואי החשבון בישראל, חותמת לעיתים על הסכמים מול גופים פיננסיים בנוגע להטבות ייחודיות לבעלי המקצוע.

במידה ואתה עוסק בראיית חשבון ומעוניין לקבל פרטים נוספים על אפשרויות של קבלת אשראי, אנו בפורטל צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה יכול לקשר אותך למומחים בתחום. השאר את פרטיך באתר וניצור קשר בהקדם האפשרי.