מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים

בנק ירושלים הינו בנק קטן באופן יחסי, מה שמאפשר לו להעניק תנאים אטרקטיביים יותר ללקוחותיו. בין השירותים המוצעים על ידי הבנק, ישנה אפשרות ייחודית להפקיד כסף גם ללקוחות של בנקים אחרים ולקבל ריבית אטרקטיבית יותר על הפיקדון. כמו כן, לאחרונה מבצע הבנק פעולות רכישה שונות כדי להרחיב את פעילותו בשוק ההון, הביטוח והחיתום.

לוגו של בנק ירושלים

פעילות האשראי של הבנק כוללת מסלולים ייחודיים עם ריביות די אטרקטיביות, כאשר גם לקוחות של בנקים אחרים יכולים לפנות ולהגיש בקשה לאשראי פרטי.

מסלולי הלוואות של בנק ירושלים

  • מסלול הלוואה לרכב חדש – תקופת ההלוואה במסלול זה היא עד שש שנים, כאשר גובה האשראי הוא עד 75% משווי הרכב. הלוואה זו היא גמישה למדי וניתן לדוגמא לבחור בתשלומים קטנים יותר ולהחזיר את רוב הסכום בסוף התקופה. כמו כן, ניתן בכל עת לבצע פירעון מלא או חלקי של ההלוואה ללא כל קנס ואף להשתמש בחלק ההלוואה הפנוי לרכישת רכב אחר.
  • מסלול הלוואה לרכב משומש – הלוואה זו ניתן לקבל עד ל-60% משווי הרכב, כאשר תקופת ההחזר לא תעלה על חמש שנים. בדומה למסלול הלוואה של רכב חדש, ניתן לפרוע בכל עת את ההלוואה בצורה מלאה או חלקית ללא קנס. הריבית במסלול זה גם כן נחשבת אטרקטיבית מאד יחסית לבנקים אחרים.
  • מסלול הלוואה לכל מטרה – הלוואה זו ניתנת עד גובה של שישים אלף ₪, כאשר ללווה אין שום צורך בביטחונות. כאמור, כל אדם (גם לקוח של בנק אחר) יכול לבקש את ההלוואה, אך האישור כרוך בשיקול הדעת של הבנק. זמן ההחזר של האשראי הוא עד חמש שנים וההלוואה עצמה מועברת זמן קצר לאחר הגשת הבקשה ובדיקת המאפיינים של הלווה הפוטנציאלי. ניתן לפנות לאחד הסניפים של בנק ירושלים לצורך בירורים נוספים או גם למלא טופס באתר האינטרנט של הבנק.
  • מסלול הלוואה כנגד פיקדון – מסלול זה של אשראי מתאים במיוחד לאנשים שמחזיקים תכניות חיסכון או פיקדונות אך אינם מעוניינים לשבור אותם ולצאת מן התכנית המקורית. לפיכך, מציע הבנק לשעבד את כספי הפיקדון ולקבל תמורת כך אשראי שיוחזר עד לתקופה של 60 חודשים. מעבר לכך, קיימת אפשרות לוותר על התשלום החודשי ולבחור במסלול בלון, בו הקרן והריבית נפרעים בפעם אחת, בסוף התקופה.

אתר צוק פיננסים שם לעצמו למטרה לקשר בין הלקוחות המעוניינים באשראי לבין בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח העוסקות במתן הלוואות פרטיות ועוד. חובה לציין כי קבלת הלוואה תלויה בגורמים רבים ואינה ניתנת לכל אחד. ככל שהמאפיינים של הלווה מבחינת הכנסה, נכסים בבעלותו, היסטוריית אשראי טובים יותר, כך עולים הסיכויים לגייס הלוואה.

במידה ואתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על אפשרויות ההלוואה והמסלולים הקיימים בבנק ירושלים, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו. הנציגים של צוק פיננסים זמינים לשירותך – כל מה שעליך לעשות זה למלא את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.