מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות הוא אחד מארבעת הבנקים הגדולים בישראל, וככזה, הוא מציע מגוון שירותים פיננסיים ללקוחותיו הרבים – בין השאר משכנתאות, שוק ההון, פיקדונות, מט”ח וגם, כמובן, הלוואות מסוגים שונים. בגלל יתרון הגודל של הבנק, לקוחותיו נהנים מיציבות גדולה ומערך סניפים שפרוסים בכל רחבי הארץ.

לוגו של בנק מזרחי טפחות

ננסה למפות את מסלולי ההלוואות העיקריים שקיימים בבנק מזרחי טפחות ולפרט על המאפיינים של כל מסלול. חלקם של המסלולים הם ייחודיים לבנק מזרחי טפחות ולא קיימים במוסדות בנקאיים אחרים.

מסלולי הלוואות של בנק מזרחי טפחות

  • הלוואה ברגע – הלוואה זו ניתנת עד לסכום של שבעים וחמישה אלף ₪, כאשר ניתן לקבל אותה באופן מיידי, בלי לצאת כלל מהבית. אחת הדרכים היא להיכנס לחשבון האינטרנט ולהגיש בקשה, אך ניתן גם להשתמש בדרכים אחרות, כגון שיחה טלפונית עם נציג או שימוש באפליקציה של הבנק בסלולר.
    ההלוואה ניתנת לתקופה של חודשיים עד 60 חודשים, כאשר לא נדרשים כל ערבים. כמובן, שסכום ההלוואה המאושר כפוף לאישור הבנק ומאפייני הלקוח.
  • הלוואה לרכב – בנק מזרחי טפחות מאפשר מימון רכב עד 100% בריבית אטרקטיבית במיוחד, כאשר תקופת ההלוואה היא עד ל-60 חודשים. לבירור על ההלוואה ניתן להיכנס לאחד הסניפים, ליצור קשר טלפוני או למלא פרטים באתר האינטרנט.
  • הלוואה לכל מטרה – מסלול זה ייחודי בכך, שהוא כרוך בשעבוד הדירה עד לתקופה של ארבע עד שלושים שנה (מה שמאפשר גם ללקוחות פחות אמידים לקבל אשראי). סכום ההלוואה שניתן לקבל הוא עד ארבעים אלף ₪, כאשר הבקשה מוגשת באמצעות טופס מיוחד בבנק או בטלפון *8860. כמובן שהלקוח יכול לפרוע את ההלוואה בכל עת גם לפני תום התקופה.
  • הלוואה למימון שכר לימוד – אוכלוסיית הסטודנטים נחשבת לבעלת פוטנציאל גדול מבחינת הבנק, לכן הוא מציע לסטודנטים פריסת שכר לימוד לשישה תשלומים וזאת ללא כל ריבית, הצמדה ועמלות. כמו כן, קיימות הלוואות בתנאים מועדפים לאקדמאים – בסכום שמגיע עד לשישים אלף ₪, ריבית פריים + 0.9% ותקופת החזר עד לחמש שנים. כמו כן, ישנה הנחה של 50% בעמלת הביצוע ואפשרות לתקופת גרייס (דחיית תשלום).
  • הלוואה לשיפוץ הבית – .במידה ולקוח מעוניין לשפץ את ביתו וזקוק לאשראי לצורך כך, יש באפשרותו לקבל הלוואה בתנאים מיוחדים בדיוק למטרה הזו. היתרון של ההלוואה הוא ההחזר החודשי הנמוך ומגוון המסלולים שניתן לבחור לצורך ההחזר. תקופת ההחזר של ההלוואה במקרה זה היא בין ארבע לשלושים שנה וכדי לברר לגבי קבלתה, יש לפנות לטלפון *8860.

אתר צוק פיננסים נותן לכם מגוון פתרונות אפשריים להלוואות לצרכים שונים, כאשר ההצעות מתייחסות למגוון גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד. במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף על מסלולי ההלוואות של בנק מזרחי טפחות, אנו קוראים לך להשאיר את פרטיך האישיים בעמוד זה. הנציגים הטלפוניים שלנו עומדים לרשותך וישמחו לענות על כל שאלותיך, בהתאם לצרכים המידיים שלך.