מסלולי הלוואות של בנק הפועלים

בנק הפועלים הוא אחד משני הבנקים הגדולים ביותר בישראל והוא משרת את ציבור הלקוחות במגוון תחומים פיננסיים. בין השאר עוסק הבנק בנושא משכנתאות, שוק ההון, מטבע חוץ, ייעוץ פנסיוני וגם אשראי צרכני ועסקי.

לוגו של בנק הפועלים

מסלולי הלוואות של בנק הפועלים

הלווים הפוטנציאליים יכולים לבחור בין מסלולים מגוונים של אשראי בבנק הפועלים, בהתאם ליכולת הפיננסית וההעדפות האישיות שלהם. המסלולים הפופולאריים יותר שזמינים בבנק הם:

  • הלוואה רב ערוצית – סוג ייחודי של אשראי המוצע על ידי הבנק, כאשר אופן הבקשה של ההלוואה נעשה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של הבנק. התנאים של ההלוואה הם נוחים למדי, כאשר אין צורך בערבים או ביטחונות והפריסה של התשלומים יכולה להיעשות עד לחמש שנים.
    במידה והבקשה מאושרת על ידי הבנק, נשלחת הודעה ללקוח והוא, מצדו, צריך לאשר את קבלת ההלוואה בתוך טווח של עשרה ימי עסקים. יתרון נוסף של הלוואה רב ערוצית הוא האפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלה ובכל עת.
  • אשראי ברגע לעסקים קטנים – ההלוואה מוצעת בפריסת תשלומים ארוכה עד לחמש שנים, כאשר סכום האשראי הזמין הוא עד ארבע מאות אלף ₪. בנוסף לכך, ניתן לקבל תקופת גרייס קצרה של כשלושה חודשים על החזר האשראי. הריבית נקבעת בעת מתן ההלוואה בהתאם להיסטוריית האשראי של הלווה העסקי והיכולת הפיננסית שלו.
  • הלוואות מימון לרכב – בנק הפועלים פועל בשיתוף עם חברות טרייד אין וליסינג רבות ומציע מימון לרכב על ידי אשראי בנקאי. החזר ההלוואה לרכישת רכב נעשה במסגרת פתיחת חשבון בנק מיוחד והעברת התשלומים השוטפים.
    סכום ההלוואה מהבנק יכול להגיע עד מאות אלפי שקלים ו-100% של שווי הרכב – הכול בהתאם ליכולתו הכספית של הלווה ורמת הסיכון שלו מבחינת הבנק. במידה ומדובר על רכב יד שנייה, המימון המקסימאלי הוא נמוך יותר ומגיע רק עד כ-70% משווי הרכב. הביטחונות כנגד ההלוואה הוא כמובן הרכב עצמו, כאשר הלווה חייב להודיע על כל שינוי במצבו של הרכב.
  • אשראי ברגע – אפשרות גמישה במיוחד של קבלת הלוואה דרך בנק הפועלים, כאשר הפריסה מתבצעת לטווח ארוך במיוחד, עד 84 חודשים. גובה ההחזר החודשי יכול להיקבע על ידי הלקוח בהתאם לצרכים המיידיים שלו ואופן הבקשה של האשראי יכול להתבצע במגוון דרכים – הגעה לסניף, פנייה בפועלים באינטרנט, פועלים בטלפון, פועלים בסלולר ועוד.
  • מימון לחידוש הבית – ישנן שתי אפשרויות של קבלת אשראי, כאשר האחת היא נטילת הלוואה צמודה למדד המחירים (בריבית קבועה או משתנה) והשנייה היא הלוואות גישור לשנתיים עד ארבע שנים.

במידה ואתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על האפשרויות הזולות והמשתלמות ביותר של מסלולי הלוואות של בנק הפועלים, הגעת למקום הנכון. המומחים של צוק פיננסים הלוואות לכל מטרה יעזרו לך לבחור באופציה האטרקטיבית ביותר ללא שום עלות או התחייבות. כנס לאתר שלנו וקבל את ההצעות הכי משתלמות עבורך. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני בהקדם האפשרי.